Pražské léto na kolečkách


V Praze se na Vás a Vaše děti budou těšit instruktoři ve čtyřech pobočkách:

  • Praha 11 – Chodov
  • Praha 10 – Štěrboholy
  • Praha 8 – Dolní Chabry
  • Praha 3 – Jarov

Příměstské tábory inline bruslení jsou určeny dětem ve věku od 5 do 12 let s tolerancí jednoho roku a pro všechny výkonnostní kategorie od úplných začátečníků až po zkušené bruslaře. Příměstský tábor freestyle bruslení je určen pokročilým bruslařům ve věku od 7 do 15 let. Podmínkou pro účast je zvládnutí pokročilé jízdy na in-line bruslích (odraz z vnitřní hrany a skluz po vnější hraně brusle, paralelní zatáčení po souhlasných hranách, jízda po jedné brusli, přetáčení z jízdy vpřed do jízdy vzad, jízda vzad). Longboard tábor je taktéž pro děti ve věku od 7 do 15 let. Děti učíme zvládat základní prvky bezpečné jízdy, do výuky zařazujeme také prvky dancingu ( jedná se o různé točivé pohyby) a s pokročilými trénujeme např. i sliding.

Jak vypadalo léto 2018 na těchto pobočkách? Podívejte se v naší obsáhlé fotogalerii. Největší výběr termínů nabízí chodovská pobočka. Vybírat můžete celkem ze sedmi termínů inline táborů, 2 longboardových a 1 freestylového. Děti budou denně pilovat techniku v areálu kolejí VŠE a VŠCHT, vyrážet na krátké výlety do Kunratického lesa a čtvrteční hlavní výlet se klasicky odehraje na Chodovské tvrzi.

V Praze 8 Dolních Chabrech můžete vybírat z 6ti termínů inline táboru a 1 termínu freestyle táboru. Tábory se odehrají v areálu ZŠ Dolní Chabry a čtvrteční výlet strávíme v krásném prostředí inline stezsky v pražské Tróji. Přihlášky můžete podávat zde.

Multifunkční hřiště Habrová a Malešický park. Zde strávíme s dětmi 4 termíny inline táborů a 1 longboardový. Podmínky pro kolečkové sporty jsou zde opravdu vynikající.

Poslední pražskou pobočkou je Praha 10 – EUROPARK Štěrboholy. V rámci této pobočky máme vyhrazenou část parkoviště obchodního centra, kde se odehraje 5 termínů inline táborů a 1 longboardový. Déšť nás zde nezastaví díky podzemnímu parkovišti, které využíváme i v případě vysokých teplot.

Těšíme se na společné léto s Vámi!

Tým HEPA Outdoor Fitness Praha
tomas@hepaoutfit.cz
+420 721 086 655

 

 

Vector Smart Object hearth