Zlín

Ve Zlíně vznikla celá síť HEPA Outdoor Fitness v roce 2007. Výuka probíhá na hřišti u Střední zdravotnické školy, Bartošova čtvrť.

manažer pobočky

Mgr. Marie Hrabcová
+420 731 511 227
maruska@hepaoutfit.cz

Instruktoři

Maruška je spoluzakladatelkou sítě in-line škol HEPA outdoor fitness. Kolečkové bruslení miluje od malička, kdy jezdila po chodnících na Bartošce v době, kdy je ještě nikdo jiný neměl :) Jakožto absolventka oboru Rekreologie FTK UP v Olomouci má touhu nabízet dětem i dospělým možnost aktivního způsobu trávení volného času s pohybem venku, který rozvíjí jak jejich tělo, tak i ducha a věří, že tento její zápal podnítí co nejvíce lidí k tomu, aby se zdravý pohyb stal nezbytnou součástí jejich každodenního života. Setkáte se s ní na soukromých lekcích in-line bruslení a nordic walkingu.
Maruška
Betty od malička baví sportovat, její velkou vášní je lyžování a v létě nejradši bruslí a chodí po horách. Má moc ráda práci s dětmi. Je studentkou logopedie na UP v Olomouci. Můžete se s ní setkat v In-line i BIKE školičce a také na soukromých lekcích in-line bruslení.
Betty
Oli má rád pohyb od doby co začal chodit. Nejvíce se věnuje házené, kterou hraje přes 15 let, hokeji a in-line bruslení. Rád tráví čas na horách, a to jak v zimě, tak v létě. Zajímá ho poznávání nových věcí, získávání zážitků a rozšiřování možností pohybu. Baví ho pracovat s dětmi, učit je nové věci, vymýšlet kulišárny a dělat srandu, aby byla vždycky co největší pohoda. Momentálně studuje na UTB, kde se věnuje informačním technologiím. S Olim se můžete setkat v In-line školičce, BIKE školičce i Freestyle campu.
Oliver
Kačku přivedli ke sportu rodiče. Od malička se věnovala lyžování, cyklistice a později i atletice. Díky našim školičkám, které navštěvovala v dětství, se bruslení stalo jejím velkým koníčkem. V současné době se nejvíce věnuje studiu medicíny v Brně a ve volných chvílích ráda hraje na klavír, na flétnu nebo zpívá. Na práci s dětmi ji nejvíc baví to, když děti dělají pokroky a sami z toho mají velkou radost. S Kačkou se setkáte v naší In-line školičce.
Kačka
Janča je studentkou 1.LF v Praze. Jejím největším koníčkem je jakýkoliv sport a příroda. Miluje dobrodružství a trávení času s dětmi, se kterými, jak říká, člověk zažije neskutečnou legraci. Můžete se s ní setkat v naší In-line i BIKE školičce.
Janča
Lucka miluje jakýkoliv pohyb, i když je pravda, že před gymnastikou dá přednost fotbalu, bruslím nebo lyžím. Kromě sportu je další náplní jejího života hudba (od malička hraje na flétnu a klarinet), cestování po celém světě a především kolektiv plný pozitivních lidí, kteří jsou pro každou srandu - a právě proto se s ní setkáte v naší In-line školičce.
Lucka
Anežka se od mala se věnuje sportům. Nejraději má lyžování a bruslení. Jejím dalším koníčkem je hudba, hraje na klarinet. Má moc ráda děti a zvířata. Studuje na gymnáziu ve Zlíně. Můžete se s ní setkat v In-line školičce, kde s velkou trpělivostí učí bruslit naše nejmenší.
Anežka
Davča dle slov jeho rodičů začal nejdříve běhat, až pak chodit - sport ho tedy provází celým životem. Rád lyžuje, několik let hrál stolní tenis. Miluje hravost a nadšenost dětí a rád jim vytváří příjemnou atmosféru pro učení se novým věcem. Během školního roku se naplno věnuje studiu medicíny - léto je tedy pro něj časem relaxace a in-line bruslení! Setkáte se sním v naší In-line školičce.
Davča
Kačka se již 11 let věnuje krasobruslení a ladnost pohybu předává dětem v In-line školičce, Freestyle campu a letos nově v Rollerdance campu. Kromě toho, že s bruslemi na nohou tráví léto i zimu, studuje na gymnáziu ve Zlíně.
Kačka
Natka od malička miluje všechny druhy sportů. 8 let se věnovala moderní gymnastice, závodně plavala, jezdí na koni, tancuje ve folklorním souboru, ale ze všeho nejraději má práci s dětmi. Proto nejraději tráví léto venku s nimi na bruslích a v zimě je zase učí na lyžích. Studuje konzervatoř v Kroměříži, takže i v budoucnu se chce věnovat dětem a učit je na hudební nástroje. Můžete se s ní setkat v naší In- line školičce.
Natálka
Michael je klasický "sporťák". Hokejbalu se věnuje již od 4 let, ale baví ho téměř jakýkoliv sport. Nyní studuje v Praze vývoj softwaru a management. Kromě sportu má oblibu také v jídle a kávě. Zatím ho stále neopustila hravost, takže stále vymýšlí všelijaké hry a aktivity. Je všestranně nadaný, takže se s ním můžete setkat na každém táboře, který Maruška vymyslí :)
Mini
Jarda je studentem gymnázia ve Zlíně. Sportu se věnuje od 3 let. V předškolním věku začal závodně lyžovat. V následujících letech se dostal k inline rychlobruslení, kterému se věnuje doteď. Mezi své největší úspěchy řadí 4. místo v celkovém hodnocení světového inline poháru 2019 v kategorii do 18 let. Setkáte se sním naší In-line školičce.
Jarda
Marek
Vector Smart Object hearth