Praha 3 – Jarov

Příměstské inline & longboard tábory na Jarově probíhají na multifunkčním hřišti Habrová, které nabízí skvělé podmínky pro všechny kolečkové sporty. S pokročilými bruslaři a longboarďáky vyrážíme pravidelně na vyjížďky do přilehlého Malešického parku, kde se také odehrává čtvrteční dopolední výlet. Na obědy docházíme do restaurace sportovního centra Hector. Sportovní centrum nám zároveň poskytuje prostory v případě nepříznivého počasí, kdy nebruslíme.

manažer pobočky

Mgr. Tomáš Urbánek
+420 721 086 655
tomas@hepaoutfit.cz

Poskytované služby

Instruktoři

Léňa je holčina z Moravy, která miluje bruslení a děti. Studuje zdravotnickou školu, ale do budoucna by se chtěla věnovat právě práci s dětmi.
Lenka Polzerová
Ondra působí v našich pražských pobočkách od roku 2016 a jelikož mu ještě není 18, tak zastává pozici pomocného instruktora. Nicméně je to jeden z našich nejlepších bruslařů a tak již má co předávat.
Ondřej Zatloukal
Viki je velká milovnice bruslení, kterému se věnuje již od svých 4 let. Na pražských pobočkách působí od roku 2018 a setkáte se s ní v rámci příměstských táborů inline i freestyle bruslení. Ke sportu má velmi blízký vztah a vedle bruslení se 12 let věnovala moderní gymnastice. V současné době také prohlubuje své znalosti v oblasti biologie, kterou studuje na UK v Praze.
Viki Matsakyanová
Verča se 10 let aktivně věnovala krasobruslení, takže od ní můžete očekávat pouze precizní provedení všech metodických prvků :) Miluje děti a jezdí ráda na kole.
Verča Borůvková
Ondra 5x absolvoval náš příměstský inline a freestyle tábor. V roce 2017 rozšířil náš tým instruktorů a nyní předává své dovednosti jako pomocný instruktor inline bruslení dalším dětem.
Ondra Šmíd
Charlot učí děti jezdit na bruslí od roku 2018. Věnuje se in-line bruslení, ráda hraje golf, tenis a přes 13 let závodně plave.
Charlota Váňová
Viki jezdí na longboardu už pátým rokem a za tu dobu se zúčastnil několika závodu mistrovství ČR v downhill longboardingu. Můžete ho potkat na příměstských táborech v Praze.
Viktor Bečvář
Míša dělala několik let atletiku, bruslí a dělá spoustu sportů už od mala. Studuje uměleckou školu. Ráda tedy kreslí a hraje si s dětmi.
Míša Švejdová
Ema je studentkou gymnázia. Prošla našimi klasickými inline tábory i freestyle campy. Práce s dětmi je jí velice blízká, jelikož má tři mladší sourozence. Bruslí od čtyř let a zhruba od deseti se věnuje freestylu na bruslích. Kromě in-line bruslení jí také baví golf, různé míčové hry a hra na piáno.
Ema Nebuželská
In-line školičku navštěvovala každoročně od 6ti let, a postupně se vypracovala na pomocnou instruktorku. Kromě in-line bruslení se od 4 let intenzivně věnuje modernímu tanci. Je studentkou střední pedagogické školy a chce se do budoucna věnovat práci s dětmi.
Alča Jarešová
Vector Smart Object hearth