Praha 11 – Chodov

Výuka probíhá na vyhrazené části parkoviště VŠCHT na ulici Dunovická v areálu vysokoškolských kolejí VŠE a VŠCHT.

manažer pobočky

Ing. Gabriela Urbánková
+420 774 189 037
gabca@hepaoutfit.cz

Poskytované služby

Instruktoři

Gabča je nejzkušenější z našich instruktorů a zároveň také jejich koordinátorkou. S výukou dětí začala již v roce 2009 ve zlínské pobočce. Setkáte se s ní na většině individuálních lekcí inline bruslení a nordic walking a také v některých termínech příměstských inline táborů.
Gabriela Urbánková
Léňa je holčina z Moravy, která miluje bruslení a děti. Studuje zdravotnickou školu, ale do budoucna by se chtěla věnovat právě práci s dětmi.
Lenka Polzerová
Viki je velká milovnice bruslení, kterému se věnuje již od svých 4 let. Na pražských pobočkách působí od roku 2018 a setkáte se s ní v rámci příměstských táborů inline i freestyle bruslení. Ke sportu má velmi blízký vztah a vedle bruslení se 12 let věnovala moderní gymnastice. V současné době také prohlubuje své znalosti v oblasti biologie, kterou studuje na UK v Praze.
Viki Matsakyanová
Anet je jednou z našich zkušenějších instruktorek inline bruslení. Působí v naší škole od roku 2015.
Aneta Dušková
Karolína, které nikdo neřekne jinak než Kelli, je učitelkou na ZŠ. Práce s dětmi ji baví tak, že si bez ní nedokáže představit ani letní prázdniny. Na pohybu je závislá a bruslení miluje.
Kelli Hůlová
Ema je studentkou gymnázia. Prošla našimi klasickými inline tábory i freestyle campy. Práce s dětmi je jí velice blízká, jelikož má tři mladší sourozence. Bruslí od čtyř let a zhruba od deseti se věnuje freestylu na bruslích. Kromě in-line bruslení jí také baví golf, různé míčové hry a hra na piáno.
Ema Nebuželská
Katka pochází z Prahy, kde také studuje obor fotografie. Volný čas ráda tráví s přáteli venku sportováním. Od malička jezdí na různých prknech (skateboardisty, penny board, longboard), ale nakonec se nejvíce zamilovala do longboardu.
Katka Machová
In-line školičku navštěvovala každoročně od 6ti let, a postupně se vypracovala na pomocnou instruktorku. Kromě in-line bruslení se od 4 let intenzivně věnuje modernímu tanci. Je studentkou střední pedagogické školy a chce se do budoucna věnovat práci s dětmi.
Alča Jarešová
Monika u nás společně se Štěpánem učí děti jezdit na longboardu. Mimo klasické jízdy ovládá i sliding a dancing prvky.
Monika Muroňová
Janča miluje děti a inline bruslení. Především si ráda střihne delší vyjíždku a nemá ráda padání :)
Jana Stefanová
Ondra 5x absolvoval náš příměstský inline a freestyle tábor. V roce 2017 rozšířil náš tým instruktorů a nyní předává své dovednosti jako pomocný instruktor inline bruslení dalším dětem.
Ondra Šmíd
Viki jezdí na longboardu už pátým rokem a za tu dobu se zúčastnil několika závodu mistrovství ČR v downhill longboardingu. Můžete ho potkat na příměstských táborech v Praze.
Viktor Bečvář
Verča se 10 let aktivně věnovala krasobruslení, takže od ní můžete očekávat pouze precizní provedení všech metodických prvků :) Miluje děti a jezdí ráda na kole.
Verča Borůvková
Míša je usměvavá studentka gymnázia z Krkonoš. Sport je její každodenní náplní. Kromě inline bruslení ráda leze po skalách, v zimě jezdí na lyžích, běžkuje nebo se věnuje skialpinismu. Má ráda adrenalin, pohyb, zábavu, kontakt s dětmi - a to je přesně to, co práce instruktora spojuje.
Míša Neumannová
Štěpán je hlavním instruktorem našich longboard campů. Jízdě na longboardu se věnuje přes pět let a perfektně jej ovládá. Vedle longboardu se aktivně věnuje baseballu, snowboardingu, surfingu, fotbalu a individuálně také učí na trampolínkách.
Štěpán Peřina
Vector Smart Object hearth