Dětské inline brusle

Často se nás v rámci příměstských táborů či soukromých lekcí ptáte jaké brusle pořídit svým dětem. Za naši 13letou historii jsme již viděli a vyzkoušeli spousty značek, materiálů či technologií a nejlépe nám dlouhodobě vychází značka Rollerblade. Tato značka je světovým lídrem na trhu s kolečkovými bruslemi. Její široká kolekce nabízí brusle pro všechny úrovně, styly i věkové kategorie.

Díky naší dlouhodobé spolupráci s výhradním českým distributrem značky Rollerblade, společností HELIA Sport, můžeme našim klientům nabídnout v rámci naší půjčovny ty nejnovější a nejlepší modely. V aktuální nabídce dětských inline bruslí se modely Rollerblade pohybují v cenovém rozmezí od 1.440 Kč do 3.231 Kč. Modely Bladerunner, což je značka spadající pod Rollerblade, dokonce zakoupíte již od 1.190 Kč. Ano, dětské inline brusle lze např. ve sportovních řetězcích pořídit již okolo 600 Kč. I v tomto případě však platí, že kvalita odpovídá ceně a rychle se projeví horší kvalita ložisek, koleček, brzdy a především boty samotné, která dodává dítěti potřebné pohodlí. Životnost takových bruslí pak spočítáte v řádech měsíců, někdy i týdnů.

Rollerblade vyrábí dětské brusle s nastavitelným systémem, fungujícím na stisknutí tlačítka, o 4 velikostech a brusle tak roste s dětskou nohou. Struktura boty poskytuje potřebnou podporu, pomáhá zlepšovat stabilitu, rovnováhu a kontrolu při jízdě. Díky vložkám Junior Fit jsou brusle velmi pohodlné a kombinace koleček (většinou 72mm s tvrdostí 80A) a ložisky (SG3) zajišťuje pro děti tu správnou rychlost. Některé brusle nižší kvality po pár týdnech užívání nedovolí dítěti vyvinout potřebnou rychlost díky špatným ložiskům a kolečkám, dítě se pak může snažit sebevíc. Zapínací systém s přezkou a suchým zipem zajišťujě velmi jednoduché a pohodlné zapínání a také následné vyzouvání.

Z konkrétních modelů jednoznačně doporučujeme letošní model Microblade, případně loňské modely Spitfire. Na všechny tyto modely aktuálně HELIA Sport nabízí akční slevy od 10% do 52%. Pokud navíc zmíníte, že jste našim zákazníkem, obdržíte dodatečnou slevu 5%. Buďto je možné brusle objednat na e-shopu anebo v některé z kamenných prodejen v Praze, Olomouci, Brně, Ostravě, Přerově či ve skiareálu Kouty.

 

Vector Smart Object hearth