Praha 10 – Štěrboholy

Výuka probíhá na vyhrazené části parkoviště Obchodního centra EUROPARK Štěrboholy a protilehlém parku s inline dráhou. V případě deště využíváme vyhrazenou část podzemního parkoviště.

manažer pobočky

Mgr. Tomáš Urbánek
+420 721 086 655
tomas@hepaoutfit.cz

Poskytované služby

Instruktoři

Viki je velká milovnice bruslení, kterému se věnuje již od svých 4 let. Na pražských pobočkách působí od roku 2018 a setkáte se s ní v rámci příměstských táborů inline i freestyle bruslení. Ke sportu má velmi blízký vztah a vedle bruslení se 12 let věnovala moderní gymnastice. V současné době také prohlubuje své znalosti v oblasti biologie, kterou studuje na UK v Praze.
Viki Matsakyanová
Ondra působí v našich pražských pobočkách od roku 2016. Je tak jedním z našich nejzkušenějších instruktorů a současně jedním z nejlepších bruslařů. Mimo bruslení se velmi aktivně věnuje také volejbalu.
Ondřej Zatloukal
Léňa je holčina z Moravy, která miluje bruslení a děti. Studuje zdravotnickou školu, ale do budoucna by se chtěla věnovat právě práci s dětmi.
Lenka Polzerová
Karolína, které nikdo neřekne jinak než Kelli, je učitelkou na ZŠ. Práce s dětmi ji baví tak, že si bez ní nedokáže představit ani letní prázdniny. Na pohybu je závislá a bruslení miluje.
Kelli Hůlová
Ema je studentkou gymnázia. Prošla našimi klasickými inline tábory i freestyle campy. Práce s dětmi je jí velice blízká, jelikož má tři mladší sourozence. Bruslí od čtyř let a zhruba od deseti se věnuje freestylu na bruslích. Kromě in-line bruslení jí také baví golf, různé míčové hry a hra na piáno.
Ema Nebuželská
Žanda je studentka Biochemie v Praze. Kromě ježdění na bruslích ráda kreslí, již 12 let aktivně jezdí na koních a obecně miluje sport.
Žanda Tejmlová
Sandra pochází z Vysočiny. Nyní studuje na ČZU obor Zoorehabilitace. Miluje bruslení (v zimě i v létě). Věnovala se od 10 let rychlobruslení. Kromě bruslení mám ráda běžecké lyžování, kolo a jakýkoliv adrenalin.
Sandra Šimková
Vector Smart Object hearth