Praha 10 – Štěrboholy

Výuka probíhá na vyhrazené části parkoviště Obchodního centra EUROPARK Štěrboholy a protilehlém parku s inline dráhou. V případě deště využíváme vyhrazenou část podzemního parkoviště.

manažer pobočky

Mgr. Tomáš Urbánek
+420 721 086 655
tomas@hepaoutfit.cz

Poskytované služby

Instruktoři

Viki je velká milovnice bruslení, kterému se věnuje již od svých 4 let. Na pražských pobočkách působí od roku 2018 a setkáte se s ní v rámci příměstských táborů inline i freestyle bruslení. Ke sportu má velmi blízký vztah a vedle bruslení se 12 let věnovala moderní gymnastice. V současné době také prohlubuje své znalosti v oblasti biologie, kterou studuje na UK v Praze.
Viki Matsakyanová
Ondra působí v našich pražských pobočkách od roku 2016. Je tak jedním z našich nejzkušenějších instruktorů a současně jedním z nejlepších bruslařů. Mimo bruslení se velmi aktivně věnuje také volejbalu.
Ondřej Zatloukal
Verča se 10 let aktivně věnovala krasobruslení, takže od ní můžete očekávat pouze precizní provedení všech metodických prvků :) Miluje děti a jezdí ráda na kole.
Verča Borůvková
Léňa je holčina z Moravy, která miluje bruslení a děti. Studuje zdravotnickou školu, ale do budoucna by se chtěla věnovat právě práci s dětmi.
Lenka Polzerová
Janča miluje děti a inline bruslení. Především si ráda střihne delší vyjíždku a nemá ráda padání :)
Jana Stefanová
Míša dělala několik let atletiku, bruslí a dělá spoustu sportů už od mala. Studuje uměleckou školu. Ráda tedy kreslí a hraje si s dětmi.
Míša Švejdová
Ondra 5x absolvoval náš příměstský inline a freestyle tábor. V roce 2017 rozšířil náš tým instruktorů a nyní předává své dovednosti jako pomocný instruktor inline bruslení dalším dětem.
Ondra Šmíd
Ema je studentkou gymnázia. Prošla našimi klasickými inline tábory i freestyle campy. Práce s dětmi je jí velice blízká, jelikož má tři mladší sourozence. Bruslí od čtyř let a zhruba od deseti se věnuje freestylu na bruslích. Kromě in-line bruslení jí také baví golf, různé míčové hry a hra na piáno.
Ema Nebuželská
Charlot učí děti jezdit na bruslí od roku 2018. Věnuje se in-line bruslení, ráda hraje golf, tenis a přes 13 let závodně plave.
Charlota Váňová
Rózi už druhým rokem potkáte na táborech v Praze nebo v jejím rodném Novém Jičíně. Od září začíná studovat fyzioterapii, pohyb je ji velmi blízký. Mimo jiné je zdravotníkem ČČK.
Rózi Kyselá
Vector Smart Object hearth