Olomouc

Zdravý pohyb přinášíme Vám a Vašim dětem v Olomouci již od roku 2008. Nabízíme odpolední kroužky, individuální lekce, příměstské tábory a kurzy pro školky a školy.

Přihlášky k příměstským táborům 2021 spuštěny! Kromě In-line a Longboard campu jsme letos otevřeli i Freestyle camp pro pokročilé bruslaře.

manažer pobočky

Mgr. Veronika Pavlíková
+420 607 735 967
veronika@hepaoutfit.cz

Poskytované služby

Instruktoři

Verča je zkušená instruktorka a zároveň vedoucí olomoucké pobočky. S výukou bruslení začala v roce 2010 pod olomouckou pobočkou, poté učila také v Novém Jičíně, odkud pochází. Potkáte se s ní na příměstských táborech, soukromých lekcích, kroužcích nebo jen tak při projížďce na stezce Hejčínské louky. Kromě in-line miluje hory a zajímá se o sportovní psychologii.
Verča
Kája učí in-line bruslení od roku 2016. Můžete se s ní potkávat na příměstských táborech v Olomouci. Kromě bruslení se věnuje tanci, běhání, plavání, lyžování či horské turistice. Ráda tráví čas s dětmi. V současnosti studuje na Univerzitě Palackého v Olomouci a do budoucna by ráda pracovala právě s dětmi.
Kája
Zdeňa se po úspěšném zakončení střední pedagogické školy vrhla v Olomouci na studia jazyků, angličtiny a ruštiny. Obor pedagogického lycea jí nabídl praxi s dětmi ve školce i školní družině. Se sportovní základkou také jako vychovatelka vyjela na týdenní školu v přírodě, kde si zalíbila pobyt s dětmi na čerstvém vzduchu. Na bruslích stála od základní školy a dnes už si bez nich neumí léto ani představit. Pod Hepou působí od roku 2019.
Zdeňa
Rózi učí in-line pod Hepou od roku 2017. Mohli jste jí potkat na táborech v Praze nebo v jejím rodném Novém Jičíně. Od září studuje fyzioterapii na FTK v Olomouci, pohyb je jí velmi blízký. Mimo jiné je zdravotníkem ČČK. S Rózi se setkáte během in-line kroužků.
Rózi
Ivča se od malička věnuje sportu. Nejvíce má ráda gymnastiku, volejbal, posilování a samozřejmě inline bruslení. Druhým rokem učí tělesnou výchovu a plavání na základní škole. O letních prázdninách se dětem věnuje na příměstských táborech. Mimo jiné ji také můžete potkat v Olomouci v posilovně, kde jako fitness trenérka maká nejen na sobě, ale trénuje i dospělé a vede fitness kroužek pro děti.
Ivča
Davča jezdí na longboardu od svých deseti let. Rád se věnuje dětem a baví ho pro ně vymýšlet různé pohybové aktivity. Kromě longboardingu ho baví cyklistika, horolezectví, gymnastika a lyžování, aktuálně studuje Gymnasium. Pod Hepou působí jako instruktor Longboardingu od roku 2019.
Davča
Vojta
Vector Smart Object hearth