Olomouc

Pobočka v Olomouci pozastavuje do odvolání svou činnost.

V případě zájmu o její provoz se nám ozvěte na e-mail tomas@hepaoutfit.cz

manažer pobočky

Poskytované služby

Instruktoři

Verča je zkušená instruktorka a zároveň vedoucí olomoucké pobočky. S výukou bruslení u Hepy začala v roce 2010 pod olomouckou pobočkou, poté učila také v Novém Jičíně, odkud pochází. Potkáte se s ní na příměstských táborech, soukromých lekcích, kroužcích nebo jen tak při projížďce na stezce Hejčínské louky. Kromě in-line miluje hory a má vystudovanou psychologii i sport.
Verča
Kája učí in-line bruslení od roku 2016. Můžete se s ní potkávat na příměstských táborech v Olomouci. Kromě bruslení se věnuje tanci, běhání, plavání, lyžování či horské turistice. Ráda tráví čas s dětmi. V současnosti studuje na Univerzitě Palackého v Olomouci a do budoucna by ráda pracovala právě s dětmi.
Kája
Zdeňa se po úspěšném zakončení střední pedagogické školy vrhla v Olomouci na studia jazyků, angličtiny a ruštiny. Obor pedagogického lycea jí nabídl praxi s dětmi ve školce i školní družině. Se sportovní základkou také jako vychovatelka vyjela na týdenní školu v přírodě, kde si zalíbila pobyt s dětmi na čerstvém vzduchu. Na bruslích stála od základní školy a dnes už si bez nich neumí léto ani představit. Pod Hepou působí od roku 2019.
Zdeňa
Rózi učí in-line pod Hepou od roku 2017. Mohli jste jí potkat na táborech v Praze nebo v jejím rodném Novém Jičíně. Studuje fyzioterapii na FTK v Olomouci, pohyb je jí velmi blízký. Mimo jiné je zdravotníkem ČČK. S Rózi se setkáte během in-line kroužků.
Rózi
Ivča se od malička věnuje sportu. Nejvíce má ráda gymnastiku, volejbal, posilování a samozřejmě inline bruslení. Druhým rokem učí tělesnou výchovu a plavání na základní škole. O letních prázdninách se dětem věnuje na příměstských táborech. Mimo jiné ji také můžete potkat v Olomouci v posilovně, kde jako fitness trenérka maká nejen na sobě, ale trénuje i dospělé a vede fitness kroužek pro děti. Pod Hepou působí od roku 2019.
Ivča
Davča jezdí na longboardu od svých deseti let. Rád se věnuje dětem a baví ho pro ně vymýšlet různé pohybové aktivity. Kromě longboardingu ho baví cyklistika, horolezectví, gymnastika a lyžování, aktuálně studuje Gymnasium. Pod Hepou působí jako instruktor Longboardingu od roku 2019.
Davča
Lůca miluje sport, ať už je jakýkoliv. Nejvíc se však zamilovala do bruslení. Studuje Sportovní management na střední škole. Lůca už přes tři roky závodí ve Freestyle slalomu a bruslením tráví všechen svůj volný čas. Její největší úspěch je účast na mistrovsví světa v Barceloně. Pokročilejším bruslařům moc ráda předá své zkušenosti a ukáže jim, že když něco opravdu chtějí, mohou toho dokázat. Pod Hepou působí od roku 2021.
Lůca
Ema jezdí na bruslích už od svých pěti let, ale posledních pět let se závodně věnuje freestyle slalomu pod CAFB a účastnila se několika mezinárodních soutěží, včetně mistrovství světa. Také ji baví turistika, plavání, studium cizích jazyků a čtení knížek. Studuje na Slovanském gymnáziu v Olomouci. Ráda by předala své zkušenosti v oblasti freestyle bruslení a motivovala děti ke sportu. Pod Hepou působí od roku 2021.
Ema
Vector Smart Object hearth